European Centre of Tourism and Business Promotion in Dubai
+971 55 2222 455

Wyjazdy do Dubaju

 

Dubaj jak i całe Zjednoczone Emiraty Arabskie nie tylko warto ale i trzeba zobaczyć. Uwagę świata przyciągnęły przede wszystkim realizowane tam nowatorskie i ambitne projekty budowlane oraz imprezy sportowe, jednak to tylko kropla w morzu tamtejszych atrakcji. W ramach projektu Dubai Cultural Village powstają coraz to nowe teatry, muzea i przestrzenie rekreacyjne, a co za tym idzie – organizowane są tam różnego rodzaju imprezy kulturalne. Niezwykłą popularnością cieszą się także cyklicznie odbywające się festiwale, jak Dubai Shopping Festival czy Dubai Summer Surprises. Imprezy sportowe, parki wodne, delfinarium, kryty stok narciarski i liczne nocne kluby gwarantują niezapomniane wrażenia.

Podróż do Dubaju dostarczy wielu niesamowitych przeżyć i przygód, dzięki czemu zapewne znaczna część Państwa zechce odwiedzić to miejsce ponownie, gdyż nie sposób nacieszyć się miastem nawet podczas dwutygodniowego pobytu.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu wycieczki turystyczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Dubaju, trwające siedem, dziesięć lub czternaście dni. To Państwo wybieracie termin wyjazdu, czas pobytu, ilość osób, miasto docelowe i rodzaj zakwaterowania, a my przygotowujemy konkretną ofertę, spełniającą wszystkie wyszczególnione wymagania. Jeśli ta zostanie zaakceptowana, dokonujemy rezerwacji, a następnie przekazujemy Państwu komplet dokumentów wraz z promesą wizy turystycznej i voucherem.

Kontaktować można się z nami osobiście w naszym biurze przy ul. Grabiszyńskiej 66e we Wrocławiu lub drogą e-mailową.