European Centre of Tourism and Business Promotion in Dubai
+971 55 2222 455

W ramach tej oferty proponujemy Państwu

 

1. Zakup wybranej nieruchomości:

Oferta, którą kierujemy do Państwa w tym zakresie zawiera: podpisanie umowy pośrednictwa, możliwość udzielenie nam przez Państwa pełnomocnictwa pisemnego do reprezentowania oraz pełną, kompleksową obsługę prawną na miejscu (zalecamy przyjazd do Dubaju na 2-5 dni, które są potrzebne na załatwienie wszelkich formalności, przy czym koszty podróży, pobytu wraz z wyżywieniem i wizy pokrywa nasza firma).

2. Bezpłatny nadzór naszej firmy nad zakupioną nieruchomością (zakres nadzoru zapisany na oddzielnej umowie).

3. Zainteresowany po zakupie nieruchomości może upoważnić naszą firmę do zarządzania i nadzorowania nieruchomością poprzez dalszy wynajem zakupionej nieruchomości, z tytułu którego właściciel będzie otrzymywał od naszej firmy co miesiąc należną kwotę płaconą w USD przelewem (wymagane założenie konta walutowego w Polsce).

 

Procedura: Klient zainteresowany zakupem nieruchomości podpisuje z nami umowę wstępną. Następnie przedstawiamy atrakcyjne oferty nieruchomości i wysyłamy je na adres mailowy naszemu Klientowi. Jeżeli wyrazi on zgodę na zakup, wówczas wpłacamy zaliczkę w celu zablokowania tej nieruchomości, którą to Klient następnie wpłaca na nasze konto firmowe. Następnie przygotowujemy komplet dokumentów, umawiamy kancelarię prawną nadzorującą całą transakcję oraz organizujemy bilety lotnicze, wizę i nocleg dla naszego Klienta. W Dubaju będzie oczekiwał na niego przedstawiciel naszej firmy, który zaopiekuje się nim podczas całego pobytu. Na miejscu, po obejrzeniu nieruchomości przed zakupem, udajemy się z Klientem na podpisanie umowy kupna nieruchomości. Po podpisaniu wszelkich dokumentów, w obecności tłumacza, Klient dokonuje płatności przelewem bankowym kwoty zakupu na konto właściciela nieruchomości oraz dodatkowego przelewu na konto naszej firmy.